BATEKO Sp. z o.o.
ul. Rybnicka 11 44-207 Rybnik, Polska NIP: 6422716037
Copyright © 2022 Bateko Sp. z o.o.
+48 (032) 234 22 08
Chętnie odpowiemy na wszystkie Twoje pytania.:)
bateko@bateko.pl
32 234 22 08
wiedz więcej, zarabiaj więcej odc. 3 - czas 5 min. 42 sek.
Po co mierzyć i kontrolować baterie?
prostym językiem
Jerzy Król ekspert Battery Care System
14.12.2021
Bateria jest magazynem energii. Musisz ją ładować, aby zasilić wózek, który wykonuje dla Ciebie odpowiednie czynności. Nowa bateria z powodzeniem pracuje pełną zmianę.  Z biegiem czasu powoli traci swoje właściwości i jej wartość energetyczna spada.
Jest to proces powolny, ale po 3 latach pracy to już zupełnie inna bateria. Zwykle pojawiają się pytania: może warto ją oddać do re-energetyzacji może trzeba zmienić ustawienia prostownika może warto „przerzucić” ją do mniej obciążającej pracy  a może warto ją sprzedać
W takim momencie warto wykonać badanie: jak jest użytkowana jak jest ładowana jaki jest jej stan techniczny co należy zrobić
Takie badanie jest znacznie tańsze niż wzywanie serwisu, gdy już trzeba coś zrobić.
Więcej na ten temat dowiesz się z poniższego video.
9 września 2020
KONTAKT
BATEKO Sp. z o.o. ul. Rybnicka 11 44-207 Rybnik, Polska bateko@bateko.pl; +48 (032) 234 22 08 Copyright © 2022 Bateko Sp. z o.o.
Chętnie odpowiemy na wszystkie Twoje pytania.
wiedz więcej, zarabiaj więcej odc. 3 - czas 3 min. 45 sek.
Po co mierzyć baterie trakcyjne i prostowniki?
Bateria jest magazynem energii. Musisz ją ładować, aby zasilić wózek, który wykonuje dla Ciebie odpowiednie czynności. Nowa bateria z powodzeniem pracuje pełną zmianę.  Z biegiem czasu powoli traci swoje właściwości i jej wartość energetyczna spada. Jest to proces powolny, ale po 3 latach pracy to już zupełnie inna bateria. Zwykle pojawiają się pytania: może warto ją oddać do re-energetyzacji może trzeba zmienić ustawienia prostownika może warto „przerzucić” ją do mniej obciążającej pracy  a może warto ją sprzedać? W takim momencie warto wykonać badanie: jak jest użytkowana jak jest ładowana jaki jest jej stan techniczny co należy zrobić Takie badanie jest znacznie tańsze niż wzywanie serwisu, gdy już trzeba coś zrobić. Więcej na ten temat dowiesz się z poniższego video.
KONTAKT